Jdi na obsah Jdi na menu
 

Členský příspěvek na rok 2018

9. 2. 2018

Členský příspěvek pro rok 2018

řádný člen – 500 Kč

přidružený – 400 kč

Členové z minulého roku mají přidělen variabilní symbol a mohou platbu provést na účet svazu – číslo účtu je 23 68 86 872 / 0300 ( bez mezer ), variabilní symboly jsou přiděleny v seznamu níže ( soubor ke stažení ).  Je možné částku poslat poštovní poukázkou typu C na adresu Klokočov 11, Vítkov, 747 47 

Přihláška ke stažení zde 

Noví členové – se zaregistrují na tel.č. 608 774 328 ( M.Olbertová ), nadiktují kompletní adresu a dle druhu platby se domluví na způsobu zaplacení členského příspěvku. Po obdržení částky se stanou členy svazu.

Seznam členů 2017

- podtrženě označení zaplaceno k 12.2.2018

 

 PŘÍJMENÍ A JMÉNO BYDLIŠTĚ VS
Bambuch Robert Velké Karlovice 280 15
Bank Jiří Bohutín 21, Olšany u Šumperka 16
Beran František Mečichov 29 147
Blizňák Jan Hošťálková 46 6
Blizňáková Barbora Hošťálková 387 148
Blizňáková Natálie Hošťálková 442 149
Bojčuk Richard Prochody 1, Újezd u Chocně 143
Bojčuková Romana Prochody 1, Újezd u Chocně 145
Brančíková Kateřina Podhájí 5, Brno 8
Bublík Jiří Ivanovice 454 E , Brno 23
Calta Tomáš Sukorady 74, Brandýs n.Labem 9
Cásková Vladimíra Ing. Bratislavská 21, Brno 10
Dufek Matouš Stará Pasečnice 37, Domažlice 34
Farma Lukava ( Martin Rosenbaum )  Dětřichovec 27, Jindřichovice pod Smrkem 141
Farský Michal Ferdinandov 44 150
Fizek Marian Hrádek 262,  okr. Frýdek Místek 36
Hajtmar Vladimír Rovensko 4, Zábřeh 25
Hasoňová Lenka Sádky 113/1, Bedřichovice - Šlapanice 43
Hejňák František  Byšičky 10, Lysá nad |Labem 60
Hél Jaroslav Palonínská 204, Loštice 67
Holada Ladislav Sedmpány 40, Trhový Štěpánov 68
Horváthová Petra Dubnice 105, Dubnice 71
Hruška Jiří Skuhrov 24, okr. Beroun 144
Hřebčín Jeníkov Červená Třemešná 60 82
Iš Josef  Vracov 557 27
Janda Tomáš Zdeslav 10, Klatovy 30
Janoš David Opavská 64, Kravaře 32
Juma plus s.r.o. Velíkovská 501, Zlín Štípa 87
Jurečka Michal 5. května 846, Lomnice nad Popelkou 88
Katrnožka David Vitice, Dobré pole 27, Kostelec nad Černými lesy 142
Klejnová Anna Na Panské Mezi 349, Lhenice 38
Knapovská Soňa  České Libchavy 49 39
Knapovský Jiří České Libchavy 49 40
Kosová Martina Ing. Březí 1,  Říčany 91
Kotek Vratislav Olomoucká 302, Kojetín 93
Langer Jindřich Kašava 112 151
Lebeda Petr, Ing. Hlavnice 136 98
Louda Jan Dublovice 155 53
Maršálek Miroslav Jihočeská univerzita  Č.Budějovice 55
Minarčík Josef Velké Karlovice 652 103
MVDr.František Horník Beskydská 475, Nový Jičín  62
Na Hranici s.r.o Radvanice 19 63
Nevola Jan Hošt'álková 595 109
Novák Lukáš Klokočov 11, Vítkov 110
Novák Petr Staré Ondrůvky 34 113
Novotný Bohuslav Velmovice 1, Chýnov 114
Novotný Martin Ješovice 27, Liběcko 115
Olbert Tomáš Voltuš 40, Rožmitál pod Třemšínem 72
Olbertová Michaela  Růžďka 225, Růžďka 73
Pavlík Jiří Klokočov 25, Vítkov 116
Pavlů Ilona Spešov 52,  Rájec  Jestřebí 117
Peterek Kurt Hlučínská 132,  Kravaře Kouty  78
Pfeifer František Dobrohostov 6 80
Polák  Jiří Luká 64 118
Pospěch Stanislav Pustá Polom, Lipová 312 152
Pospěch Vojtěch Suché Lazce, Na Pískovně 9 153
Ranova s.r.o. Nebužely 138 85
Rechková Milada Pičín 171 119
Reichel Pavel Opavská 91, Dolní Benešov -Zábřeh  86
Rittich Pavel Dubina 26, Kyselka 154
Rýznar Alois Osvobození 456, Postřelmov 121
Serdelová Jitka Fantova 1787, Praha - Stodůlky 122
Schacherl František Chvalšiny 167, Chvalšiny 123
Svobodová Jindřiška Hradčany 162, Pěčín 126
Svobodová Martina  Kounice 374,  okr.Nymburk 146
Sysel František Pavlov-Svinov 141, Mohelnice 128
Šanturovová Petra Rovensko 4, Zábřeh 129
Šebeček Petr Lomená 24,  Brno 95
Šilhán Václav Nová Ves 6, Mratín 155
Šíma David  Malhotice 35,  Všechovice 132
Školka Karel Branná 5, Třeboň 133
Štauda David  Bělý 67,  Machov 134
Švanová Pavla  Klokočov 25, Vítkov 135
Trlida František Domanín 11 102
TVRZ Libušín Samota 45, Libušín 136
Uhrová Petra  Kout III 1178, Lanžhot 156
Václavková Kristýna Zábřežská 385, Hanušovice 137
Vítkovská zemědělská s.r.o. Zámecký dvůr 61, Vítkov 138
Voráčková Jana Klokočov 11, Vítkov 104
Zasadil Jiří Hvozdno 6, Dolní Bukovsko 106
Žák Radek  Vesce 26, Soběslav 157
     
Lipš Jiří Kostomlaty pod Řípem 176 158
Hofman Václav Božtěšice 10, Janovice nad Úhlavou 159
Koňařík Antonín Valašská Bystřice 627 160
Blizňák Milan Hošťálková 491 161
Bančík Martin Požárnická 3/9 Hlučín-Bobrovníky 162
Bančík Michal Požárnická 3/9 Hlučín-Bobrovníky 163
Marvan Jaroslav Luková-Květná 23, Lanškroun 164
Kodadová Daniela Bulovka 85, Frýdlant v Čechách 165
Hejl Česlav Pertoltice 72, Frýdlant v Čechách 166
Nováček Radek Kryštofovo údolí 177 167
Jedličková  Zuzana Divišov 3, Bystřice nad Pernštejnem 168
 Rudolf Havlík Požárnická 3/9 Hlučín- Bobrovniky 169
Petrýl Ivan   170
Hradec Josef Dolní Jelení 42, Holice 171
Biskup Zdeněk Jindřichov 2 172
Jandrtová Vlasta Habartická 31, Hanušovice 173