Jdi na obsah Jdi na menu
 

Koně v akci 2017 - výsledky šampionátů a soutěží

3. 9. 2017

Fotografie

http://naty-bliznakova.rajce.idnes.cz/Kone_v_akci_Pardubice_1.-3._9._2017/

http://witi.rajce.idnes.cz/Kone_v_akci_2017_-_chladnokrevnici_2.9./

http://kpkkl.rajce.idnes.cz/2.9.2017_Pardubice-_Kone_v_akci/

http://dolona.rajce.idnes.cz/2.9._Kone_v_Akci%2C_Pardubice/

http://knapsik.rajce.idnes.cz/Kone_v_akci_2017_Kun_a_svatebni_veseli/

http://badyan.rajce.idnes.cz/Kone_v_akci/

Výsledky

Výsledky Těžký tah a Ovladatelnost

Šampionát tříletých klisen

výstava Koně v akci 1. - 3. 9. 2017 Pardubice

plemeno Slezský norický kůň

1.místo – 67/59 Trebeka, maiitel: Vítkovská zemědělská s.r.o., Klokočov

2.místo – 54/969 Markýza, majitel: Ing. Martin Rosenbaum, Dětřichovice

3.místo – 67/56 Tajga, majitel: Vítkovská zemědělská s.r.o., Klokočov

4.místo – 72/885 Briga z Horňanky, majitel: Jiří Pavlík, Klokočov

5.místo – 67/52 Tajfunka, majitel: Víitkovská zemědělská s.r.o., Klokočov

6.místo – 72/882 Sylva, majitel: Svobodová Věra, Blansko

7.místo – 72/886 Bela, majitel: Konvalinka Ladislav, farma Krašov

     plemeno Norický kůň

1.místo – 21/102 Vanda, majitel: Dufek Matouš, Stará Pasečnice

2.místo – 23/873 Lenka, majitel: Rittich Pavel, Kyselka

3.místo – 71/722 Tea, majitel: Juráňová Zuzana, Lomnice u Rýmařova

4.místo – 25/238 Sára, majitel: Konvalinka Ladislav, farma Krašov

5.místo – 11/ 871 Lery, majitel: Hofmanová Věra, Božtěšice

plemeno Českomoravský belgický kůň

1.místo – 54/976 Tera, majitel: Petřík Alois, Žlutava

2.místo – 59/235 Eliška, majitel: Karpíšková Veronika, Vranov nad Dyjí

3.místo – 20/899 Bylina, majitel: Svobodová Martina, Nymburk

4.místo – 25/237 Patty, majitel: Konvalinka Ladislav, Farma Krašov

5.místo – 56/616 Sára, majitel: Pestr Martin, Dolní Loučky

6.místo – 49/429 Marion, majtel: Puterka Zbyněk, Velichovky

7.místo – 48/6 Amazonka, majitel: Suchánek Jan, Tisová

Hodnotící komise 3.letých klisen:   Ing, Otakar Vondrouš, Tomáš Janda, Mojmír Kubíček

 

Šampionát klisen s hříbaty

výstava Koně v akci 1. - 3. 9. 2017 Pardubice

plemeno Slezský norický kůň

1.místo – 68/424 Barunka, hřebeček Rango po Regent, majitel: Němčák Ladislav

2.místo – 53/193 Anča, kobylka Anika po Richard, majitel: Richter Marek

3.místo – 72/106 Natálka, hřebeček Navír po Navar, majitel: Matyšová Eva

4.místo – 67/764 Roxy, hřebeček po Burbon z Lovčic, majitel: Pavlů Ilona

5.místo – 46/128 Argentina S, kobylka Aféra po Richard, majitel: Milan Lorenc

6.místo – 44/499 Minessota Eldorádo, kobylka Mína po Bigor , majitel: Lebduška M.

7.Místo – 68/236 Líza, kobylka Lenka po Goliáš, majitel: Pospěch Vojtěch

8.místo – 52/844 Berta, kobylka Bára po Neros, majitel: Král Gustav

plemeno Českomoravský belgický kůň

1.místo – 59/92 Lucka, kobylka Lany po Barmín z Lipský, majitel: Lipš Jiří

2.místo – 59/967 Zlatka, kobylka Brixa po Brix, majitel: Holub Václav

3.místo – 56/593 Zora, kobylka Bailleys po Agar, majitel: Muller Jiří

4.místo – 56/603 Kati, kobylka Kesi po Barbar, majitel: Tvarůžek Rudolf

5.místo – 20/701 Béva II, kobylka Berta po Barbar, majitel: Sidimák Petr

6.místo – 16/857 Alice, hřebeček Subík Raškovský po Subar, Václavková Kristýna

7.Místo – 44/296 Lina, kobylka Libra po Barmín z Lipský, Nováková Iva

8.místo – 48/975 Alžběta, kobylka Čokoláda Raškovská, Václavková Kristýna

9.místo – 44/645 Kamila, kobylka Kamejka ze Lhotic po Bart, Rudolf Pavel

plemeno Norický kůň

1.místo – 34/489 Sněženka, kobylka Slávka po Falstr, Hejl Česlav

2.místo – 34/262 Zubejda, kobylka Zafíra po Falstr, Kodadová Daniela

3.místo – Princ Elmar 44- Růžena,hříbě po Neugot z Borčic, Tomek Vojtěch

4.místo – 34/600 Libra, hřebeček Frohlík po Falstr, Kodadová Daniela

5.místo – 38/333 Cora, hřebeček Hrom z Libušína, Král Josef

Hodnotící komise klisen s hříbaty:   Ing, Otakar Vondrouš, Tomáš Janda, Mojmír Kubíček

 

 

15.ročník soutěže „O ruchadlo bratranců Veverkových“

2. září 2017 výstava Koně v akci Pardubice
Kategorie klasické pluhy:

1.místo – Oskar Sněhota 191,4b – slezští norici

2.místo – Wimmer Václav 187,6b – starokladrubské vranky

3.místo - Veterník Martin , SK 186,4b – muránští norici

4.místo – Freit František 184,2b – noričtí koně

5.místo – Musil Luděk 183,2b – norik a slezký norik

6.místo – Horáček Zdeněk 180b – polský chladnokrevních a čmb

Kategorie otočné pluhy:

1.místo – Vydra Ladislav 191,4b – českomoravští belgici

2.místo – Lankaš Miloslav 190,4 – českomoravští belgici

3.místo – Hradec Josef 185,2b – norik a slezský norik

   Sbor rozhodčích:

                Nedbálek František – hlavní

                Vyčítal Bedřich

                Duda Milan

                Straka Jaroslav

                Ing. Josef Našinec

                Ing. Navrátil Jan, Csc.