Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mapy plemeníků 2016

22. 3. 2016

Autorkou je Kristýna Václavková

ČMB

SN

N

 

Plemenní hřebci pro přirozenou plemenitbu.

Plemenní hřebci pro inseminaci.

STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ ČESKOMORAVSKÉHO BELGICKÉHO KONĚ

1.Almar, Bošar, Brix, Korál (ZH Písek; Ing. Ptáček)

2.Amur (Blatec u Hodětína; Dvořák J.)

3.Baluf (Pečetín; Maršálek V.)

4.Midas (Zdeslav; Janda T.)

5.Santys (Bohy - Krašov; Konvalinka L.)

6.Agentos (Habartov; Králová H.)

7.Barmín z Lipský (Mělník, Novotný M.)

8.Maral (Jetřichov; Vlach J.)

9.Barman, Magistr (Janovice-Dvorka; Diviš J.)

10.Bandita, Kessidy, Matouš (Úpice, Nývlt P.)

11.Bimon (Hamry "U Javora"; Trávníček J.)

12.Kelis (Bystřec; Mrázek M.)

13.Kuba (Líšnice; Bednář L.)

14.Bonet, Safír (Leština, Šupita J.)

15.Agy, Barbar (Jihlava - Kosov; Anderle J.)

16.Artur, Sapér (Dolní Lažany; Durda F.)

17.Bart (Lhotice; Rudolf Pavel D.)

18.Amazon, Béďa (Pocoucov; Peštál M.)

19.Aznar, Burbon, Korbík (Horní Libochová; Hubl T.)

20.Brit (Velká bíteš; Hadraba V.)

21.Bagran, Kalmond (Ždánice; Janů F.)

22.Dominant (Vlasatice; Křipáč P.)

23.Aznavour, Sagír (Petrov; Svoboda R.)

24.Bret (Velká nad Veličkou; Karásek L.)

25. 

  1. Sauron (Veselí nad Moravou - Milokošť; Konečný A.)
  2. Brisul (Veselí nad Moravou; Machala L.)

26.Sagar (Žeravice; Zůbek J.)

27.Artur (Chvalkovice; Říha J.)

28.Arnold, Sany (Zbýšov; Kartus J.)

29.Baroš (Prakšice; Matúš T.)

30.Agar (Velké Kralovice; Bambuch R.)

31.Markon, Mazut - 2, Miran - 2, Surda (ZH Tlumačov, Ing. Mamica O.)

32.Patriot (Bohuslavice; Kubíček O.)

33.Amír žlutavský (Staměřice; Kubíček M.)

34.Subar (Hanušovice, Václavková K.)

35.Sasun (Rudná pod Pradědem; Malík E.)

 

 

 

 

STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ SLEZSKÉHO NORIKA

1. Gibs, Nacho vsetínský, Streimur  (Ješovice; Novotný M.)

2.Nippur zuberský (Bělá pod Bezdězem; Pařík J.)

3.Heny (Lovčice; Louda J.)

4.Habas (Voltuš; Olbert T.)

5.Streimar (Všemyslice; Jerhot M.)

6.Neugot z Borčic (Borčice, Koutný F.)

7.Nero bečvanský (Pernarec; Hanák B.)

8.Bar (Kněžice; Sochůrek M.)

9.Richard (Machov – Bělý; Štauda D.)

10. 

  1. Nefrit (Pěčín; Svoboda J.)
  2. Nerouš (Pěčín; Hradec  J.)

11.Rigoš (Solnice; Holman R.)

12.Nadar (Kundratice; Kopáček J.)

13.Burbon z Lovčic (Těchov; Musil L.)

14.Neros, Streidar (Sentice; Králová I.)

15.Negir (Vlasatice; Urbánek K.)

16.Nacho Salazar-ZV (Velká nad Veličkou, Karásek L.)

17.Brys slezský, Sagem (Hošťálková; Blizňák M.)

18.Bertold, Regent, Steiman (Velké Karlovice; Bambuch R.)

19.Neuguš (Dolní Dědina; Švirák M.)

20.Bigar (Kudlov; Chromek R.)

21.Biskup, Ryho (ZH Tlumačov,Ing. Mamica O.)

22.Nick (Vlčková; Drábek T.)

23.Basango (Luká; Polák J.)

24.Galvas (Malhotice; Šíma D.)

25.Gondor (Rovensko; Hajtmar V.)

26.Bigor (Heřmanovice; Kmínek K.)

27.Sargon (Rybí; Lichnovský A.)

28.Nagan (Životice u Nového Jičína; Cáb P.)

29.Nacho-B, Neron (Dolní Benešov-Zábřeh; Reichl P.)

30.Nonet (Hradec nad Moravicí; Heinz V.)

31.Baramis (Klokočov; Voráčková J.)

32.Brynet (Staré Oldrůvky; Novák P.)

33.Goliáš (Václavovice; Turčín A.)

34.Gambi (Slovensko; Smelko V.)

 

 

 

 

STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ NORICKÉHO KONĚ

1.Galán  (Čakovičky; Veselý L.)

2.Dir (Zehuby; Orava M.)

3.Nippur zuberský (Bělá pod Bezdězem; Pařík J.)

4.Habas (Voltuš; Olbert T.)

5.Vesír (Soseň; Král V.)

6.Zentus Schaunitz XVI (Besednice; Smolík J.)

7.Nikon, Streit (ZH Písek; Ing. Ptáček)

8.Neugot z Borčic (Borčice, Koutný F.)

9.White Tiger (Hlavňovice; Procházka P.)

10.Šumík (Zdeslav; Janda T.)

11.Gambit (Ostřetín; Janda Z.)

12.Nero bečvanský (Pernarec; Hanák B.)

13.Nugát (Sukorady; Ing. Calta T.)

14.Schifon (Terezín; Balcárek M.)

15.Ramnes (Kamenice; Vančura P.)

16.Šimon (Machov – Bělý; Štauda D.)

17.Scheron (Pěčín; Hradec J.)

18.Rigoš (Solnice; Holman R.)

19.Theo – Vulkan XV (Úhořilka; Novák M.)

20.Sisal (Těchov; Musil L.)

21.Negir (Vlasatice; Urbánek K.)

22.Talon (Žeravice; Zůbek J.)

23.Sagem (Hošťálková, Blizňák M.)

24.Bertold (Velké Karlovice; Bambuch R.)

25.Biskup  (ZH Tlumačov; Ing. Mamica O.)

26.Nick (Vlčková; Drábek T.)

27.Basango, Falstr (Luká; Polák J.)

28.Galvas (Malhotice; Šíma D.)

29.Frigo, Vespan (Lomnice; Juráňová Z.)

30.Baramis (Klokočov; Voráčková J.)

31.Direct (Slovesko; Hola M.)