Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termíny kvalifikačních soutěží 2018

5. 2. 2018

14.4. Sušice – kompletní soutěž jednospřeží + kvalifikace OV aTT (Pardubice)

                                   kontakt – p. Procházka (608233221)

29.4. Prostřední Bečva – kompletní soutěž jednospřeží  a dvojspřeží, kvalifikace OV Pardubice

                                   kontakt – pí. Dulavová (732446662)

1.5. Prostřední Bečva – kvalifikace na TT (Pardubice)

                                   kontakt – pí. Dulavová viz výše

5.5. Deštné – kvalifikace na OV a TT (Pardubice)

                                   kontakt pí Nováková (603462931)

12.5. Petrovice – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV aTT Pardubice

                                   kontakt p. Turčan (607543112)

12.5. Předlánka – kvalifikace na OV a TT (Pardubice)

                                   kontakt p. Trecha (777120302)

12.5. Přeštěníce – kompletní soutěž jednospřeží

                                   kontakt p. Vácha (736689254)

19.5. Třešť – kompletní soutěž dvojspřeží

                                   kontakt p. Anderle (724756908)

2.6. Zdeslav – kompletní soutěž jednospřeží i dvojspřeží, kvalifikace OV a TT Pardubice

                                   kontakt p. Janda (607502445)

9.6. Dolní Jelení – kvalifikace na OV a TT (Pardubice)

                                   kontakt p. Hradec (704223973)

16.6. Heřmánky u Potštátu – kompletní soutěž dvojspřeží

                                   kontakt pí. Voráčková (739778455)

2.6. Lanškroun – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV a TT

                                   kontakt pí. Stehlíková (724520296)

16.6. Ruda u Rakovníka – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV Pardubice

                                   kontakt p. Soukup (777161177)

23.6. Martinkovice – kvalifikace na OV a TT (Pardubice)

                                   kontakt p. Žoček (603275348)

30.6. Loštice – kompletní soutěž jednospřeží a dvojpspřeží, kvalifikace OV a TT Pardubice

                                    kontakt pí. Stehlíková viz výše

30.6. Kosova Hora – kompletní soutěž jednospřeží, kvalifikace OV aTT Pardubice

                                   kontakt p. Louda (737949537)

5.7. Květná – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV Pardubice

                                   kontakt p. Marvan (722671889)

7.7. Roželov – kvalifikace na OV a  TT (Pardubice)

                                   kontakt p. Krištofík (732479084)

7.7. Hunčice – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV

                                   kontakt p. Jílek (603579859)

28.7. Rosice u Brna – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV a TT Pardubice

                                   kontakt p. Šmerda (602941927)

11.8. Vesce – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV, TT Pardubice

                                   kontakt p. Žák (776304156)

11.8. Veselíčko – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV a TT Pardubice

                                   kontakt p. Kubíček (732470647)

18.8. Dolní Lažany – kompletní soutěž jednospřeží a dvojspřeží, kvalifikace OV Pardubice

                                   kontakt p. Durda (737814819)

24.- 26. 8. Pardubice MČR OV, TTA a TTR

                                   kontakt (739778455)

14.- 16. 9. Klokočov – MČR kompletní soutěže jednospřeží a dvojspřeží

                                   kontakt (739778455)

30.9. Klokočov – Česko-slovenské mistrovství – dvojspřeží

                                   kontakt (739778455)